حقوق و قوانین

در ابتدا لازم می دانیم تشکر صمیمانه اعضای پرنسا مارکت را برای انتخاب این وبسایت در جهت بررسی، انتخاب و خرید آنلاین کالای مورد نیاز شما کاربران گرامی را پذیرا باشید.

حقوق و قوانین

به اطلاع میرساند استفاده از سایت پرنسا مارکت به منزله توافق شما کاربران گرامی با قوانین مندرج در این صفحه می باشد و پرنسا مارکت نیز متعهد به رعایت کلیه اصول و رویه‏‌های اخلاقی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان و قانون تجارت الکترونیک در قبال کاربران خود می باشد:

 

۱) کاربر موظف به حفاظت از اطلاعات حساب کاربری خویش است و مسئولیت تبادل هرگونه اطلاعات از طریق ایمیل کاربر و رمز عبور بر عهده کاربر می باشد.

 

۲) در خصوص افشای اطلاعات کاربر در اثر قصور و یا ویروسی شدن سیستم رایانه وی مسئولیتی بر عهده پرنسا مارکت نخواهد بود.

۳) پرنسا مارکت در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده مسئولیتی ندارد.

۴) کاربر موظف به تکمیل فرم سفارش با اطلاعات صحیح و کامل است. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

۵) احترام به قوانين جمهوري اسلامي ایران و عدم نوشتن هرگونه مسايل مربوط به سياست در هنگام ارسال نظرات در سایت الزامی است. در صورت مشاهده موارد مربوطه دسترسي كاربر به سایت براي هميشه قطع خواهد شد.

۶) استفاده از کلمات مناسب جهت استفاده در ایمیل در هنگام ثبت نام در سايت الزامی است. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب، پرنسا مارکت می تواند نسبت به حذف حساب كاربر و قطع دسترسي وي به امکانات سایت اقدام نماید.

۷) پرنسا مارکت مجاز به توقف سفارش‌‏گیری جدید و فروش بدون اطلاع قبلی است. در اینصورت تمامی سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال خواهند شد.

۸) در صورت ایجاد هرگونه تغییر در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و شرایط ارائه خدمات پرنسا مارکت در آینده، موارد مربوطه در همین صفحه اطلاع رسانی می گردد.

۹) قابل ذکر است که به علت امکان ایجاد خطای انسانی در محتوای سایت مانند قیمت گذاری، پرنسا مارکت مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت و کالا پس از تماس با کاربر و شرح موضوع و پس از اصلاح آن در سایت، قابل ارسال خواهد بود.

۱۰) کلیه محتوا و مفاهیم سایت پرنسا مارکت متعلق به این گروه می باشد و استفاده تجاری و شخصی از این محتوا، مفاهیم و برند پرنسا مارکت بدون کسب مجوز پیگرد قانونی خواهد داشت.