شرایط تحویل و حمل کالا

شرایط تحویل و حمل کالا

مدت زمان ارسال سفارش و دریافت توسط مشتری:

بسته به نوع کالای سفارش شده، برای مشتریان در تهران، کالا ظرف حداکثر ۲ روز کاری ارسال خواهد شد و برای مشتریان در شهرستان، با توجه به نوع پرداخت آنها کالا توسط پست جمهوری اسلامی ایران و با توجه به ضوابط و قوانین این سازمان به مشتریان ارسال خواهد شد.

 

هزینه ارسال کالا:

هزینه ارسال کالا در شهر تهران برای سفارش بیش از صدهزار تومان بصورت رایگان خواهد بود و برای سفارش با کمتر از آن، مبلغ هشت هزار تومان، هزینه حمل از مشتری دریافت می گردد.

هزینه ارسال کالا در شهرستان ها بیش از صد و پنجاه هزار تومان بصورت رایگان انجام خواهد شد و برای سفارش با مبلغ کمتر از آن، مبلغ دوازده هزار تومان، هزینه حمل از مشتری دریافت می گردد.

 

زمان مناسب دریافت کالا:

با توجه به وجود محدودیت در زمان دریافت کالا، زمان مناسب برای تحویل کالا را در بخش توضیحات سفارش شرح دهید. در صورت عدم امکان ارسال کالا در آن زمان، اطلاع رسانی توسط گروه خدمات مشتریان پرنسا مارکت با شما صورت خواهد گرفت.

 

امکان تغییر آدرس دریافت سفارش کالا:

برای درخواست تغییر آدرس دریافت سفارش کالا، با گروه خدمات مشتریان پرنسا مارکت به روش های ذکر شده در بخش راه های ارتباط با ما در تماس باشید.

 

بازگشت کالا:

برای جلب رضایت مشتریان ارجمند، امکان بازگشت و عودت کالا تا هفت روز امکان پذیر خواهد بود. برای بازگشت کالا ابتدا با گروه خدمات مشتریان پرنسا مارکت تماس بگیرید و پس از شرح موضوع به آنها و دریافت اطلاعات از ضوابط عودت کالا، پروسه بازگشت کالا انجام خواهد شد.

 

شرایط بازگشت کالا:

قابل ذکر است سایت پرنسا مارکت مناسب برای مشتریانی است که تجربه استفاده از محصولات را داشته و با بوی عطر، رنگ محصولات آرایشی و یا نوع محصولات مراقبت از پوست و مو و بهداشتی آشنایی دارند. اما در جهت جلب رضایت و اعتماد مشتریان ارجمند در صورت بروز هرگونه مشکل و مغایرت کالای ثبت شده با کالای دریافتی که از طرف پرنسا مارکت صورت گرفته باشد امکان بازگشت کالا برای مشتریان محفوظ خواهد بود.